Bez kategorii

Małe zaległości

Ostatnio bardzo mało mnie tutaj, ponieważ sporo się u mnie dzieje. Zakończenie roku, wielkie pakowanie, koncerty, nagrywanie hymnu szkolnego w studio, codzienne obowiązki i wiele innych.

To już jest koniec

W ostatni piątek pożegnałam szkołę i oficjalnie rozpoczęłam swoje wakacje. Pewnie dziwicie się dlaczego tak wcześnie prawda? Już Wam tłumaczę:)

Skończyłam tak wcześnie rok szkolny ponieważ już w poniedziałek wypływam na praktyki. Przez całe dwa tygodnie będę pływać na promie Skania, firmy Unity Line. Już teraz Wam obiecuje, że po powrocie zdam Wam relację z praktyk. Muszę zaznaczyć, że to będą moje drugie praktyki na promie.

W zeszłym roku praktykę odbyłam na promie Polonia również firmy Unity Line. Było wspaniale! Mam nadzieje, że te praktyki również będą dla mnie udane.

Gdybyście chcieli wiedzieć, co u mnie i co słychać na praktykach to zapraszam na mojego instagrama oraz snapchata – martusialuczak. Tam będę wstawiała na bieżąco zdjęcia i relację. Za to po powrocie na blogu pojawi się obszerniejsza relacja z obszerniejszą galerią:)

Od wczoraj popołudnia staram się spędzić jak najwięcej czasu z rodziną i najbliższymi, ponieważ tam będę całkiem sama. Całe szczęście, że jedzie ze mną na praktykę moja przyjaciółka oraz koleżanka. Ta myśl mnie pociesza, ponieważ wiem, że nie będę sama wśród obcych ludzi i w obcym miejscu.

Żebyście nie zrozumieli mnie źle, na praktykach bardzo mi się podobało w zeszłym roku i cieszę się na ten wyjazd, ale wiecie tam praca nie należy do łatwych i człowiek dobę ma strasznie rozgrzebaną przez dwa tygodnie. Są zmiany za dnia i nocy. Śpi się tam czasem z 6 godzin na dobę, więc sami rozumiecie. Ogromnym plusem jest atmosfera tam, poziom tych praktyk i ludzie 🙂

Dziś już ostateczne wielkie pakowanie i jutro godzina 5:00 kierunek Poznań i już o godzinie 6:39 kierunek port Świnoujście.

Trzymajcie kciuki za mnie i trzymajcie się cieplutko! Buziaki kochani!

Ps. Dziękuję za wszystkie komentarze za wiadomości, które do mnie piszecie to miłe, że tak czekacie na mnie i jesteście ciekawi, co u mnie, dziękuję!:*

Podrzucam Wam parę zdjęć, które relacjonują ostatnie moje wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *