Bez kategorii

Kilka słów na Nowy Rok. Recenzja pudru

3,2,1! Szczęśliwego Nowego Roku Kochani!

Dokładnie kilka dni temu tak właśnie odliczaliśmy i niektórzy z niecierpliwością czekali na powitanie roku 2020.

Zakładam, że większość z Was obudziła się z masą nowych planów, postanowieniami, bo początek roku to zwykle taki magiczny czas, który skłania nas do przemyśleń. Umówmy się, że jest to tylko data, ale myślę sobie, że niezwykle motywująca do działania. Coś się kończy, coś zaczyna, możemy rozpocząć nowy rozdział życia z nowymi postanowieniami.

Życzę Wam abyście wytrwali w swoich postanowieniach. Abyście spełniali wszystkie swoje marzenia, wierzyli w swoje możliwości, dążyli do doskonalenia siebie na każdej płaszczyźnie, żeby się Wam po prostu chciało, sobie oczywiście również tego życzę!

Muszę się Wam przyznać bez bicia, że ja nie mam żadnych większych postanowień na ten rok. Mam zamiar przeżyć go na całego. Spełniać swoje marzenia i cieszyć się każdym dniem. Nie chce już się spinać o błahostki, chce wyluzować i cieszyć się naprawdę każdą małą rzeczą.

Wiem też, że ostatnio nie byłam perfekcyjną blogerką i posty nie pojawiały się na bieżąco, ale ten cały natłok spowodowany studiami i pracą sprawił, że totalnie wypadłam z rytmu, ale nowy rok to dobra okazja, żeby się poprawić! I to planuje zrobić 🙂

Recenzja kosmetyku z firmy jpcosmeticks

Przed świętami otrzymałam paczuszkę z firmy jpcosmeticks. W prezencie od tej firmy otrzymałam ARTDECO Mineral Powder Foundation nr 2. Jest to sypki puder.

Przetestowałam go przez całe święta i sylwestra. Muszę Wam powiedzieć, że jestem zadowolona. Na co dzień, co prawda używam pudru z firmy Inglot, ale ten również stanął na wysokości zadania i sprostał moim oczekiwaniom.

Świetnie matuje, jest idealny do wykończenia makijażu, bardzo długo się utrzymuje na twarzy. Po kilku godzinach, co prawda lekko się wyświeca, ale jest to tak subtelne i naturalne, że nie wpływa na wygląd. Dobrze się go nakłada. Jest to naprawdę dobry i wydajny puder, o jakości niejednego droższego.

Załączam kilka zdjęć żebyście mogli zobaczyć jak prezentuje się na zdjęciach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *