Bez kategorii

Czas leci za szybko, a życie tylko jedno …

Zastanawialiście się kiedyś nad tym jak to będzie, gdy będziemy mieli tyle lat co nasi rodzice? Co będziemy wtedy robić? Czy będziemy mieli obok siebie kogoś, kogo kochamy całym sercem? Szczerze mówiąc, to ja jestem tym faktem przerażona.

Nie wyobrażam sobie siebie w tak odległej przyszłości, która dopadnie nas szybciej niż myślimy. Wszystko mija, a czas leci nie ubłagalnie szybko. Z roku na rok jesteśmy coraz starsi. Zdobywamy coraz większe doświadczenie. Nasze życie z roku na rok stawia przed nami coraz to nowsze możliwości, poszerzają się nasze możliwości. 

Pamiętam jak zaczynałam pierwszą klasę szkoły podstawowej – pierwszy dzień szkoły, nie wiedziałam jak się zachować, jak się odnaleźć w tej nowej sytuacji, byłam mówiąc szczerze po prostu przerażona. A teraz?  Jestem w trzeciej klasie szkoły średniej. Nie wiem kiedy taki okres czasu mi minął. Przez te lata bardzo dużo się wydarzyło, sporo się zmieniło w moim życiu ale jednego jestem pewna, czas leci za szybko,a życie tylko jedno. Czasami  czas zbyt szybko przelatuje nam przez palce, dlatego trzeba z każdego dnia wyciskać jak najwięcej. Żyjemy tylko raz i powinniśmy to życie wykorzystać jak najlepiej, by potem nie żałować, że czegoś nie zrobiliśmy.

Rada na dzisiaj: jeśli masz szansę to z niej skorzystaj, drugiej takiej możesz nie dostać a pamiętaj czas leci za szybko, a życie tylko jedno! 🙂

Czas leci za szybko, a życie tylko jedno ...
Czas leci za szybko, a życie tylko jedno …

Kochani dziś od rana towarzyszy mi ta piosenka i pragnę się z Wami nią podzielić 🙂 Udanej niedzieli! 🙂

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *