Bez kategorii

Dzień Kobiet

Dziś jest święto kobiet na całym świecie! Często ludzie mówią, że 8 marca to dzień płci pięknej. Ba! Przepięknej! Uważam, że każdego dnia powinniśmy być doceniane i zauważane, nie tylko raz w roku.

Z nami Kobietami…

Spotykam się też czasami z opinią, że kobiety to płeć słaba, ale warto wtedy pamiętać o tym jak wiele robimy dla najbliższych. Kobieta potrafi wiele znieść i przetrzymać, o wiele rzeczy walczyć byle tylko jej najbliżsi byli szczęśliwi. Bardzo często czegoś sobie odmawiamy a ofiarowujemy to komuś bliskiemu naszemu sercu. Dlatego ten raz w roku pomyślmy o sobie i zróbmy coś dla siebie. Niech to będzie skromne domowe spa lub wyjście z najbliższą przyjaciółką na lampkę wina. Niech ten dzień należy w pełni do nas kobietki!

Więc…

Ja z tej okazji pragnę nam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzę Wam i sobie abyśmy nie były o siebie zazdrosne a wspierały się i czerpały od siebie inspiracje do działania i siły. Pomagały sobie nawzajem. Bo jak nie My ( kobiety) to, kto? Pamiętajmy o tym każdego dnia!

 

Wszystkiego dobrego kobietki!

 

 

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *