Bez kategorii

Dzień Mamy

Dziś świętujemy Dzień Matki. 26 maja każdy z nas powinien podziękować swojej Mamie za miłość. To właśnie one od naszych pierwszych minut życia stawały na rzęsach i starały się nam przychylić nieba. Troszczyły się o nas i troszczą do dziś. Zarywały nie jedną noc przez nasz płacz, ale zawsze, co by się nie działo były przy nas. Nie liczy się dla nich czy jesteśmy mali czy już dorośli i mamy swoje rodziny, dla nich zawsze będziemy ich małymi dziećmi.

 

Jak my obchodziliśmy Dzień Mamy 

Zazwyczaj mamy nie oczekują drogich prezentów i atrakcji zapierających dech w piersiach. Jednak każde dziecko tego dnia chce podkreślić to wyjątkowe święto.

 

My obchody Dnia Matki rozpoczęliśmy już w sobotę od dobrej kolacji. Postanowiłam wzbić się na swoje wyżyny kulinarne i przygotować zapiekankę makaronową. Kolacje postanowiłam podać moim członkom rodziny w ogrodzie. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu! Do tego posiłek na dworze w gronie najbliższych to już po prostu bajka! Do szczęścia mi nic więcej nie potrzeba.

 

Dziś o poranku postanowiliśmy przygotować mamie śniadanie mistrzów. Nie było ono zdrowe, w 100% ale było mega dobre! Wspólnie z moim narzeczonym i bratem przygotowaliśmy naleśniki z bitą śmietaną, owocami i sosem. Uwielbiamy w naszym domu spożywać wspólnie posiłki, ponieważ to idealna okazja do rozmowy. Rodzice pracują, my się uczymy, mamy swoje zajęcia dodatkowe i czasami ciężko jest nam po prostu porozmawiać. Dlatego posiłki w weekend to takie nasze małe 5 minut.

Dzień Mamy
Dzień Mamy

 

Mama uraczyła nas bardzo dobrym obiadkiem a po nim udaliśmy się wszyscy na kręgle. Nie sądziliśmy, że kręgle dostarczą nam tyle śmiechu i radości. Nawet mama, która nie przepada za takimi atrakcjami była bardzo zadowolona. Było dużo śmiechu, zabawnych chwil a przede wszystkim czasu spędzonego razem.

 

Dzień Mamy
Dzień Mamy

 

Każda mama to super bohaterka

Pamiętajmy o naszych mamusiach każdego dnia a nie tylko od święta. Poświęćmy im czasem chwilę lub dwie wypijmy wspólnie kawusię albo udajmy się razem na mały spacer. Czasami nie trzeba wiele wystarczy mały gest.

 

Ja od siebie pragnę złożyć każdej mamie najserdeczniejsze życzenia! Abyście każdy dzień chwytały za rogi i wyciskały z niego jak najwięcej. Abyście spełniały swoje marzenia i każdy dzień witały z szerokim uśmiechem na twarzy a wszystkie zmartwienia żeby odchodziły w ułamku sekundy.

 

Wszystkiego najlepszego! 🙂

 

 

 

Wy jak obchodziliście dzień mamy? 🙂

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *