Bez kategorii

IBX System – Sposób na Słabe Paznokcie

Manicure żelowy, akrylowy czy hybrydowy wygląda bardzo efektownie, ale niestety przyczynia się do zniszczenia paznokci. W wyniku ich stosowanie płytka staje się krucha i popękana, może też rozdwajać się. Rozwiązanie? IBX System to rewolucja w ratowaniu zniszczonych paznokci.

Intensywna regeneracja dzięki witaminom

Długotrwała i regularna stylizacja paznokci zawsze osłabia płytkę i sprawia, że paznokcie są łamliwe i wyglądają mało estetycznie. Nie uchroni nas przed tym żaden specjalistyczny lakier ani profesjonalna kosmetyczka. Chemia, która jest nakładana na paznokieć wnika w jego płytkę i prędzej czy później uszkodzenia będą widoczne. Oczywiście można ratować się sztucznymi paznokciami, jednak nie jest to rozwiązanie problemu, tylko jego tuszowanie. Co więcej, żel czy akryl słabiej się trzymają na uszkodzonej płytce. Odżywka IBX to coraz popularniejszy sposób, dzięki któremu w szybki i skuteczny sposób można sprawić, że paznokcie wrócą do swojego dawnego stanu i będą piękne jak nigdy przedtem. Unikalne składniki, wzbogacone o witaminy i minerały wnikają w głąb płytki, dokładnie penetrując cały paznokieć. W efekcie paznokcie stają się mocne, poprawia się też ich koloryt i ogólna kondycja.

Nie musisz rezygnować z hybrydy

Zabieg oparty na Systemie IBX składa się z dwóch etapów. W pierwszym, na płytkę nakładany jest kompleks witaminowy, który pod wpływem ciepła wnika w sam jej głąb. Podczas tego etapu rozwarstwiona płytka spaja się, a osłabione paznokcie są odbudowywane. Następnie nakładany jest kolejny preparat, który jest utwardzany w lampie LED. Jego celem jest zapewnienie płytce silnej ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Stanowi on mocną powłokę, a jednocześnie zwalcza takie problemy jak choćby, często pojawiające się na naturalnej płytce, białe plamki. I, co ucieszy fanki pomalowanych i ozdobionych paznokci – zabieg ten można do woli łączyć z manicure hybrydowym, tradycyjnym lakierem i innymi elementami stylizacyjnymi. Wówczas IBX System przy okazji zabezpiecza przed szkodliwym wpływem chemicznych lakierów. Jak często stosować odżywkę IBX? Wszystko zależy od stopnia uszkodzenia paznokcia, najczęściej zalecane są 1-4 zabiegi w miesiącu. Dodatkowo, chcąc przyspieszyć wzrost paznokcia, system można stosować co trzy tygodnie, a jeśli chcemy tylko zapobiec uszkodzeniom – raz na cztery tygodnie. Co ważne – to profesjonalny zabieg, który wykonuje się tylko i wyłącznie w salonach manicure, nie jest przeznaczony do użytku domowego.

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *