Bez kategorii

Influencer Live Poznań

Bloguje od dobrych dwóch lat. Staram się tworzyć dla Was ciekawe i interesujące teksty, ale jednak to wszystko nie przychodzi zawsze mi tak łatwo. Czasami muszę poszukać inspiracji, czasem mam krótkie przerwy na regenerację a czasami jadę się doszkolić i poznać ludzi z branży. Takie spotkania uczą nas różnych sztuczek i trików, które w blogowaniu są bardzo przydatne.

 

Podczas matur wzięłam udział w konferencji organizowanej w Poznaniu- Influencer Live Poznań. Influencer LIVE Poznań (dawniej Blog Conference Poznań) to wydarzenie dla twórców internetowych oraz osób związanych z Influencer marketingiem. Konferencja ta trwała od 11 do 12 maja. Odbywała się na targach poznańskich. Rok temu opisałam swój udział w Blog Conference Poznań – oto link do tekstu z zeszłego roku 🙂  No więc to tak w skrócie, jeżeli chodzi o suche fakty 😀

 

Konferencja Influencer Live Poznań moimi oczami

Teraz spróbuje Wam opowiedzieć trochę o samej konferencji 🙂

Influencer LIVE Poznań skupiało się w 4 salach prelekcyjnych, strefie wystawców i networkingu oraz strefie chilloutu. Była również strefa kulinarna, za którą był odpowiedzialny Lidl. To właśnie on dbał o nasze brzuszki 🙂

Prelekcje podzielone były na kategorie jak lifestyle, moda, beauty, parenting, nowe technologie, fotografia, podróże czy kulinaria.

Influencer Live Poznań
Influencer Live Poznań

Miałam okazję spotkać się z takimi ludźmi jak: Ola Budzyńska – @paniswojegoczasu, Marta Krasnodębska – @hakerkisukcesu, Paweł Tkaczyk – @paweltkaczyk i wiele innych osób jak Gonciarz, Kasia Mecinski, Masny, Doradca TV, Michał Szafrański. Było ich bardzo dużo i nie sposób wypisać każdego z osobna.

Miałam okazję spotkać się na żywo ponownie z Aleksandrą Radomską – @radomskaa. Ta kobieta to wulkan pozytywnej energii. Kwiaty to jej drugie imię. Ola na konferencji w sobotę wygłosiła prelekcję na temat – Jak działać (i zarabiać) żeby nie hejtowali? – w skrócie podała w małej pigułce przykazania Influencera. Sala pękała, była przepełniona ludźmi. Każdy z uczestników słuchał Radomskiej z ogromnym zaangażowaniem. Uwielbiam ją za jej lekkość. Przekazuje swoje zdanie czasami w bardzo dosłowny sposób, ale dzięki temu jest autentyczna i nie owija niczego. Część ludzi ma z tym problem, ale to chyba świadczy o ich nienaturalności.

Influencer Live Poznań
Influencer Live Poznań

 

Każda prelekcja, w której wzięłam udział była dla mnie bardzo pouczająca. Nie chce zanudzać Was treściami prelekcji, bo myślę, że części z Was by to nie zainteresowało. Dla mnie, jako dla twórcy internetowego była to mega dawka inspiracji i cennych rad, które wdrażam powoli w swoje życie blogowe.

 

 

Nie samą nauką żyje człowiek

Po sobotnich wykładach wieczorem odbyła się Gala Twórców a po niej after party. Podczas imprezy o napoje alkoholowe dbała firma Jack Daniel’s. Serwowali oni drinki alkoholowe, ale również i pyszne napoje, które nie były na bazie alkoholu. Lidl podczas imprezy serował wino. Podczas wieczornego after party mieliśmy okazję poznać się bliżej. Wymienić się doświadczeniami a przy okazji się pobawić.

 

Miałam okazję już po raz drugi brać udział w tej konferencji i muszę przyznać, że z roku na rok jest coraz lepiej. Teraz odliczam do See Blogers. Ta konferencja natomiast odbywa się w Łodzi. Muszę zaznaczyć, że na wszystkie te konferencje jeżdżę wspólnie z moim narzeczonym. To dzięki niemu poznałam ten cudowny świat i dzięki niemu stawiam swoje małe kroki w blogowaniu i tworzeniu swojej własnej marki. Artur czuwa zawsze nad sprawami technicznymi i merytorycznymi w moim blogowaniu, ale przede wszystkim jest dla mnie ogromnym wsparciem. Cieszę się, że dzięki takiej pasji możemy spędzać wspólnie czas, pracować i podróżować. Wszystko genialnie się łączy i kto powiedział, że pracy nie można połączyć z czymś przyjemnym? 🙂

 

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *