Bez kategorii

Kocyk z NameMe

Często szukamy odpowiedniego prezentu dla maluszka z okazji np. chrztu, baby shower lub po prostu nie chcemy przyjść z pustymi rękami w odwiedziny do nowonarodzonego malucha. Ciężko jednak o prezent praktyczny, ale jednocześnie taki, który nie będzie trzecim takim samym do kolekcji. Dlatego dzisiaj przychodzę do Was z propozycją unikalnego, ale jednocześnie bardzo praktycznego prezentu.

Przeglądając jakiś czas temu Instagram, natknęłam się na profil @nameme_pl. Weronika wykonuje przecudne rzeczy dla maluszków, ale również i cudowne rodzinne pamiątki w postaci np. tamborków, metryczek, odcisków, świec lub kocyków.

 

NAME ME

Weronika stworzyła NAME ME, aby dawać ludziom możliwość obdarowywania tych najmłodszych unikalnymi prezentami, które będą praktyczne, ale będą miały również dla nas wartość sentymentalną. Wykonuje przedmioty, których tak naprawdę używamy na co dzień, np. taki kocyk.

 

KOCYK Z NAME ME

Moja córcia od cioci Weroniki otrzymała właśnie taki śliczny kocyk. Znajdują się na nim informacje na temat: daty urodzin Tosi, jej wagi, ale również ile mierzyła. Uważam, że to świetna pamiątka dla niej.

Kocyk jest przemiły w dotyku. Wykonany jest z najwyższej jakości bawełny. Dzięki temu mamy pewność, że podczas snu nasz maluch doświadczy komfortu na wysokim poziomie 😉 Dzięki swobodnemu przepływowi powietrza, dziecku nie będzie ani za zimno, ani za ciepło.

 

Kocyk z NameMe
Kocyk z NameMe

 

KONTRASTY

Maluch na początku nie widzi za dobrze. Stąd tak dużą popularnością na początku rozwoju u dziecka cieszą się karty kontrastowe czarno-białe. Podobnie jest z kocykami od NAME ME. Kontrastowe grafiki, które pojawią się na kocykach, pomagają maluszkom dostrzegać poszczególne kształty. Dzięki temu maluch szybko przywiązuje się do kocyka.

 

Każda mama dla swojej pociechy chce jak najlepiej i stajemy na głowie, a nawet i czasami na rzęsach, aby zapewnić im wszystko co najlepsze. Kocyk to jedna z tych najczęściej używanych przez nas rzeczy, dlatego zachęcam do zapoznania się z profilem NAME ME na Instagramie, ale równie do odwiedzenia ich strony internetowej 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *