Bez kategorii

Jak wyglądają początki w męskim modelingu?

Dzień dobry!

Jak wyglądają początki modelingu? – zastanawialiście się nad tym? A początki w męskim modelingu? Przychodzę Wam dziś na ratunek z odpowiedzią 🙂

Kochani jakiś czas temu nawiązałam współpracę z Michałem Koźbiał, jest on początkującym modelem. Dziś przychodzę do Was z wywiadem, który przeprowadziłam właśnie z Michałem. Zapraszam wszystkich do lektury :

1) Skąd pomysł do pozowania?

-Od zawsze lubiłem stać przed obiektywem, ale dopiero od roku zauważyłem, że sprawia mi to wielką radość i zacząłem myśleć nad tym bardzo poważnie.
 

2) Co czujesz kiedy stoisz przed aparatem? Odczuwasz jakiś dyskomfort, skrępowanie, wstyd?

-Nic z tych rzeczy. Kiedy stoję przed aparatem odczuwam radość. Nie ma żadnego stresu.

Jak wyglądają początki w męskim modelingu?
Jak wyglądają początki w męskim modelingu?

 

3) Pamiętasz co czułeś podczas pierwszej sesji i tuż po niej?

-Hah oczywiście, że pamiętam. Troszkę się denerwowałem, bo to w końcu była moja pierwsza profesjonalna sesja, natomiast po niej byłem bardzo zadowolony, ponieważ zdjęcia z niej wyszły świetne, a ja zrozumiałem, że to jest to, co chcę w życiu robić.
 

4) Myślisz na poważnie o modelingu?

-Myślę nad tym bardzo poważnie.
 

5) Każdego z nas coś motywuje do pewnych działań, masz coś takiego?

-Oczywiście, że mam. Wystarczy jak spojrzę na osobę, która osiągnęła to, do czego ja dążę. Mocno motywują mnie również pochwały i ciepłe słowa, które otrzymuję od różnych ludzi.

Jak wyglądają początki w męskim modelingu?
Jak wyglądają początki w męskim modelingu?

 

6) Udzielasz się już w jakiś agencjach? Jak w takim razie wygląda współpraca? Możesz wymienić parę mocnych i słabych stron?

-Dopiero nie dawno zacząłem wysyłać zgłoszenia do różnych agencji, więc trudno mi opisać współpracę i wymienić mocne i słabe strony. Na pewno satysfakcją i dalszą motywacją będzie odzew od takiej agencji z pozytywną odpowiedzią.
 

7) Jakie są Twoje ulubione warunki do pozowania?

-Przede wszystkim musi być dobry kontakt z fotografem. Najlepiej czuję się w studio fotograficznym oraz w plenerze wśród nowoczesnych zabudowań. Z pewnością jest jeszcze wiele miejsc, w których na pewno czułbym się dobrze, ale jest to mój początek, więc nie miałem okazji jeszcze ich doświadczyć.

Jak wyglądają początki w męskim modelingu?
Jak wyglądają początki w męskim modelingu?

 

8) Modeling często łączony jest z pokazami mody, miałeś już okazję doświadczyć tego? Lub planujesz spróbować tego typu rzeczy?

-Nigdy nie miałem okazji tego doświadczyć, natomiast jestem otwarty na nowe doświadczenia i na pewno jak będę miał możliwość spróbuję swoich sił w takim pokazie.
 

9) Jest to zajęcie hobbystyczne czy można je na tym etapie już traktować zarobkowo?

-Jak najbardziej można już to traktować zarobkowo.
 

10) Czy masz jakąś złotą radę do początkujących modeli/modelek? Gdzie szukać pierwszych zleceń?

-Ja sam jestem początkującym modelem. Dla mnie podstawą są chęci i determinacja do działania, mimo, że jest to trudny początek. Również warto usiąść i poszukać różnych agencji, do których można wysłać swoje zgłoszenie oraz porozmawiać z ludźmi, którzy znają się na tym lub sami tego doświadczyli.

Jak wyglądają początki w męskim modelingu?
Jak wyglądają początki w męskim modelingu?

 

Jeśli zastanawialiście się jak wyglądają początki modelingu to mam nadzieję, że udzieliliśmy Wam odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Jeżeli nurtuje Was coś jeszcze to piszcie w komentarzach  wspólnie z Michałem postaramy się Wam na nie odpowiedzieć 🙂

W dalszym etapie współpracy planujemy zrobić z Michałem wspólną sesję, więc możecie już teraz wyczekiwać naszych efektów 🙂

Podsyłam profil Michała, gdyby ktoś z Was zainteresował się nim bardziej 🙂

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008394701950

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *