Bez kategorii

Mój sposób na komfortową rezerwację czasu dla siebie

Która z nas nie marzy o zapisaniu się na swój ulubiony zabieg kosmetyczny bez zbędnego wychodzenia z domu i stania godzinami w kilometrowych kolejkach? Która z nas nie chciałaby odbyć swojego ulubionego zabiegu w domowym zaciszu? Chyba nie ma kobiety, która by o tym nie marzyła. My kobiety mamy wiele spraw na głowie i staramy się oszczędzać każdą wolną chwilę. Potrzebę tą idealnie rozumie privist.

Czym jest Privist?

Wyszukiwanie sprawdzonego specjalisty z branży Beuty&Wellness za pomocą tradycyjnych wyszukiwarek internetowych może być naprawdę trudne. Nikt z nas nie dysponuje takim zasobem czasu, aby móc pozwolić sobie na wertowanie setek stron. Szukamy raczej prostego i szybkiego rozwiązania. Takim sprawdzonym i szybkim miejscem jest portal Privist. Jest to baza, która umożliwia nam dostęp do profesjonalistów z branży Beuty & Weellness, świadczący usługi u siebie w domu lub u klienta.

Jak działa Privist?

Bardzo często jest tak, że szukając specjalisty z branży Beuty&Wellness natykamy się na kolosalnie długie terminy. Portal privist zasadniczo opiera się na usługodawcach oraz usługobiorcach. Naszym punktem startowym jest rejestracja. Następnie podajemy nazwę usługi oraz lokalizację. W kolejnym kroku wybieramy kategorię i podkategorie. Nasza cała rejestracja opiera się na paru kliknięciach. Wszystko dzieje się szybko i wygodnie. Każda z ofert jest przejrzysta i zrozumiała dla klienta, więc sama rejestracja staje się dla klienta czystą przyjemnością.

Oferowane usługi

Obecnie portal oferuje dziesięć głównych kategorii:

  • Fryzjerstwo
  • Brwi i rzęsy
  • Manicure/pedicure
  • Makijaż
  • Masaż i medycyna naturalna
  • Stylista
  • Trener osobisty i fizjoterapia
  • Fotografia
  • Kosmetyka twarzy i ciała
  • Depilacja

Do powyższych, głównych kategorii dochodzi jeszcze kilkadziesiąt podkategorii, które ułatwiają nam wyszukanie tego najlepszego specjalisty spośród setki ofert.

Ogromny plus dla Privist

Wybierając się na nasze ulubione zabiegi staramy się również, aby cena zabiegu była atrakcyjna i nie naciągała zbytnio naszego portfela. Portal sam z siebie wymusza na usługodawcach konkurencyjne ceny. Z racji tego, że jest to miejsce dla osób pracujących w domu lub dojeżdżających do klienta to z zasady ceny są o wiele niższe niż ceny w salonie, a same terminy o wiele bardziej dogodne. Można już to wywnioskować po samej rejestracji na portalu, która przynosi nam sporo oszczędności – nie tylko pieniędzy, ale również i tego co najcenniejsze – naszego czasu.

Miejsce godne polecenia

Myślę, że mój artykuł przekonał Was do portalu Privist i, że dzięki mnie odkryliście kolejne ciekawe miejsce w sieci i skorzystacie z tańszych usług w swoim mieście. Koniecznie dajcie mi znać w komentarzach, co sądzicie o samej idei portalu 🙂

P.S. Sprawdźcie najlepiej od razu: Privst

 

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *