Bez kategorii

Muusisz poznać tę kobietę!

Dziś chciałabym opowiedzieć Wam o Oldze- kobiecie, która robi pozytywny hałas w życiu wielu kobiet. Chcę Wam opowiedzieć o kobiecie, która ma ogromne serce i swoją dobrocią potrafi zarazić innych. Gorąco zapraszam!

Każda z nas chce czuć się pięknie. Uważam, że my kobiety jesteśmy takimi boginiami greckimi, gdzie każda z nas posiada jakieś super moce. Powinnyśmy ramię w ramię stać za sobą i bronić się nawzajem, a nie podkładać sobie wzajemnie kłody. Żadna dama nie powinna chodzić po tym świecie pełnym chamstwa sama. Kobiety to najsilniejsze istoty na świecie. Żaden mężczyzna nie zniesie tylu przykrych rzeczy, co kobieta i to czyni już nas kimś. Możemy wyglądać niewinnie, słabo, ale w środku, w naszym wnętrzu jest całkiem inaczej. Tylko nie każda w to wierzy.

Ja jakiś czas temu przeglądając Instagrama natknęłam się na profil @muukreacje_official. Cudowne kobiety tworzą tam modę dla kobiet o niepowtarzalnym kroju i w idealnym rozmiarze. Pokazują, że każda z nas może poczuć się wyjątkowo, pięknie i modnie.

Kiedy przejrzałam wnikliwie ich profil postanowiłam napisać do nich i nawiązać z nimi jakąkolwiek współpracę, ponieważ lubię promować coś, co ma głębszy sens i można dzięki temu narobić trochę pozytywnego hałasu, 🙂

Jak więc pomyślałam tak  też zrobiłam!

 

Kilka słów o @muukreacja_official

Olga to kobieta, która stworzyła swoje małe królestwo i rozkręciła tę całą machinę. Swój cały czas skupia na tym, aby udowodnić każdej z nas, że wszystkie bez wyjątku jesteśmy piękne, niezależnie od wieku, rozmiaru czy wyglądu. To kobieta, która wyłoży Ci bezpośrednio kawę na ławę bez owijania w bawełnę. Jest Beauty Coach’em.  Prowadzi do zmiany i doprowadza do tego, że cała ta zmiana ma również miejsce w głowie, a nie tylko na zewnątrz. Podkreśla bardzo często, że nic żadna z nas nie MUSI, ale może pod warunkiem, że tego chce. Jeżeli, masz bałagan w szafie to dla Olgi to żaden problem, ponieważ ona rozwiązuje i takie problemy i w łatwy sposób pomaga Ci zapanować nad Twoim chaosem w szafie.

 

Sama współpraca

Do Olgi napisałam dokładnie 30 grudnia. I tu pewnie rodzi się pytanie, dlaczego tak późno piszę o tym na blogu 😀 Odpowiedź jest prosta- pierwsze wrażenie wywarła na mnie ta kobieta powalające-  ambitna, energiczna, bardzooo pomysłowa, ale czy tak jest cały czas? Postanowiłam to sprawdzić i poobserwować, czy aby na pewno. Już tak mam, że jeżeli mam coś polecić Wam to chce, aby to było coś sensownego, a nie masowo polecać jeden produkt za drugim- straciłabym na tym bardzo w Waszych oczach, a nie o to mi chodzi. Chcę, aby moi czytelnicy mi ufali i byli zadowoleni z produktów, które im polecam, tak samo jak ja 🙂

 

Od grudnia obserwowałam Olgę na Instagramie i przyglądałam się jej działalności, poczynaniom i pomysłom. Mamy marzec i zdanie moje na temat tej kobiety jest takie – więcej takich osób proszę!

 

Matko Boska, to wulkan pozytywnej energii, który wybucha w imię dobra. Tak jak wspomniałam zmienia niepewne siebie kobiety w chodzące bomby, a do tego ma ogromnie dobre serducho. Wspólnie z @radomoskaa wpadły na pomysł zorganizowania pokazu modowego gdzie cały dochód zostanie przekazany dla Zosi.

 

https://muukreacje.pl/pokaz-dla-zosi/

 

Zosia urodziła się ze złożoną wadą serca pod postacią podwójnej drogi odpływu z prawej komory, zwężenia prawego ujścia tętniczego, dużego niedorozwoju lewej komory, całkowitego nieprawidłowego pływu żył płucnych, ubytku międzykomorowego i drożnego otwór owalnego. Większość życia Zosi to operacje serca, które zagrażają jej życiu. Dodatkowo mnożące krew w żyłach infekcje i chwile, kiedy nie może złapać tchu. Ściska za serce, co? Tak często nie potrafimy docenić małych rzeczy i nie potrafimy pomyśleć, że gdzieś tam ktoś, oddałby wszystko żeby się z nami zamienić.

 

Dziewczyny potrafiły postawić temu kres i wziąć się za to- stąd inicjatywa pokazu. Niestety przez sytuację, która ma miejsce teraz w świecie pokaz został przełożony na 05.06.2020r. Jednak to nic możemy wszyscy się przyłączyć do dziewczyn i pomóc Zosi! Poniżej wklejam link, gdzie trwa zbiórka dla Zosi i wspólnie z dziewczynami możemy zrobić coś dobrego i pomóc tej gwiazdce!

 

https://pomagam.pl/zosianowakpomoc

 

 Sukienka od @muukreacje_official

Zdecydowałam się na przetestowanie sukienki, która pełni trzy funkcje. Można ją nosić, jako sukienkę, tunikę i bluzkę.

Myślę, że szafa każdej kobiety kipi od ubrań i warto czasami mieć takie perełki, które wykorzysta się do wielu stylizacji 😉

Sukienkę bardzo często piorę, prasuje i nic a nic się z nią dzieje. Pasuje idealnie do eleganckich stylizacji, ale również wpasowuje się w luźne sportowe lub po prostu domowe stylizacje. Jestem z niej bardzo zadowolona i jak na razie to moja ulubiona sukienka, ponieważ potrafi sprostać każdej mojej zachciance modowej jak na razie 😀

 

Muusisz poznać tę kobietę!
Muusisz poznać tę kobietę!
Muusisz poznać tę kobietę!
Muusisz poznać tę kobietę!
Muusisz poznać tę kobietę!
Muusisz poznać tę kobietę!
Muusisz poznać tę kobietę!
Muusisz poznać tę kobietę!

 

Osobiście śmiało polecam Olge i @muukreacje_official! Każda z nas znajdzie tam coś dla siebie, co idealnie wpasuje się w jej styl.

 

 

 

 

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *