Bez kategorii

Najbardziej trafiony prezent

Święta święta i po świętach…Był karp, kapusta z grochem, kilogramy makowca. Był również huczny sylwester, który w wielkim stylu przyprowadził nam rok 2019. Była zabawa do białego rana, lał się szampan, ale niestety, co dobre szybko się kończy, czas wracać do pracy, do szkoły i do wszystkich codziennych obowiązków.

Chciałabym Wam dziś, kończąc już świąteczne wątki opowiedzieć o najlepszym prezencie, który udało mi się ofiarować w te święta. Były to wypasione słuchawki, które podarowałam bratu na święta Bożego Narodzenia i muszę Wam powiedzieć, że był to prezent trafiony w dziesiątkę.

Dlaczego właśnie one

Dużą wagę przykładam do słuchawek, ponieważ towarzyszą mi one dosłownie wszędzie. W drodze do szkoły, w podróżach, podczas treningów a nawet i czasami w domu. Dlatego kiedy wspólnie z moim narzeczonym postanowiliśmy podarować mojemu bratu słuchawki na święta postanowiliśmy poszukać tych najodpowiedniejszych.

Trafiony zatopiony

Wybrałam słuchawki Creative Tactic 3D, wybór ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, przede wszystkim ze względu na jakość dźwięku, bardzo solidne wykonanie, za czym idzie dobry wygląd słuchawek. Komfort użytkowania generalnie uplasowała bym  na bardzo wysokim poziomie, co mogę potwierdzić z własnych testów i opinii brata. Dźwięk wydobywający się z nich jest wręcz nieskazitelnie bajeczny – można się zakochać. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się właśnie na ten produkt.

Janek (mój brat) bardzo cieszył się z prezentu, który znalazł pod choinką. Od razu przetestowaliśmy go wspólnie za pomocą telefonu a następnie komputera. Kolejnym wyróżnikiem tych słuchawek jest również doczepiany mikrofon. Nie jest on na stałe zamontowany, tylko w każdym momencie można go swobodnie zamontować lub rozmontować.

Najbardziej trafiony prezent
Najbardziej trafiony prezent

 

Producent słuchawek zdecydowanie poszedł z duchem czasu i tworząc je przemyślał każdy aspekt, co moim zdaniem jest ogromnym plusem.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *