Bez kategorii

Podsumowanie Roku 2018

To właśnie dziś ma miejsce huczne, wspaniałe wydarzenie, które w pięknym stylu przynosi kolejny rok. Tak sobie pomyślałam korzystając z okazji, że pora na małe podsumowanie i oddzielenie grubą kresą pewnych spraw. Lubię wszystko planować, spisywać w kalendarzu. Uważam, że dobrze jest mieć taki obraz przed oczami. On w pewien sposób nas motywuj i pokazuje ile daliśmy z siebie lub ile mogliśmy dać.

Co więc przyniósł rok 2018?

Przede wszystkim ten rok będzie kojarzyć mi się z dwoma cudownymi wydarzeniami, jedynymi w swoim rodzaju, niepowtarzalnymi i mającymi wpływ na moje życie – zaręczyny z moją miłością oraz półfinał Miss Wielkopolski.

Konkurs Miss Wielkopolski był dla mnie ogromną przygodą. Poznałam wielu nowych ludzi, zobaczyłam jak wygląda świat modelingu, spróbowałam czegoś nowego, innego. Jednak najważniejsze dla mnie jest to, że dzięki temu konkursowi zyskałam większą pewność siebie. Ten półfinał to dla mnie bardzo dużo i cieszę się, że spróbowałam swoich sił. Dzięki temu teraz się rozwijam. Biorę udział w różnych sesjach, pokazach, służę innym, jako modelka do makijaży czy też kreacji. Jestem bardzo zadowolona z tego sukcesu i z tego, że na tym półfinale ta przygoda się nie skończyła tylko nadal trwa i ciągle się rozkręca.

W tym roku również zaskoczył mnie mój obecny narzeczony oświadczając mi się. To była cudowna chwila, która zostanie z nami do końca życia. Moja miłość sprawiła, że wakacje, ta pamiętna restauracja i ciasto czekoladowe wpadły do mojej szufladki w sercu pt. „Sentymentalne”. Jestem z natury bardzo romantyczna, więc nie może być inaczej akurat pod tym względem.

Oświadczyny to nasz kolejny etap w związku. Wspólne kolejne mieszkanie, kolejne plany, pomysły zrealizowane. Wiecie tak Wam powiem w tajemnicy, że jestem szczęściarą. Trafiłam na wspaniałego mężczyznę, którego kocham nad życie i mam nadzieję, że kolejny rok nie zawiedzie nas a wręcz przeciwnie – sprawi, że nasze kolejne plany, pomysły się zrealizują i będziemy jeszcze bardziej szczęśliwi.

Co dał mi rok 2018 w dziedzinie blogowania?

Do idealnej blogerki mi daleko…Nie wstawiam regularnie postów, nie udzielam się aż tyle na blogu ile powinnam, ale mimo to jesteście ze mną i za to Wam bardzo dziękuję!

Przybywa Was coraz więcej i to ogromnie mnie cieszy!

Rok 2018 dał mi wiele współprac. Między innymi z firmą: Dermofuture, Tołpa, Jasmira_sutasz, Badwoman_shop, Nc_nails_company, GSM. To tylko kilka firm z całej gamy, które mi zaufały w tym roku. Bardzo się cieszę, że firmy te znalazły mnie i postanowiły powierzyć mi swoje produkty do testowania.

Mam zamiar nadal prowadzić bloga i rozwijać go dalej. W głowie zrodziło mi się parę pomysłów, ale na razie nic nie chce zdradzać żeby nie zapeszyć.

 

Rok 2018 był dla mnie owocnym rokiem. Rokiem pełnym emocji, doświadczeń i tworzenia nowych rzeczy.

 

 

Na nadchodzący rok pragnę Wam życzyć Kochani dużo miłości i zdrowia. Aby ludzie, którymi się otaczacie byli zawsze szczerzy, życzliwi, otwarci i pomocni. Życzę Wam również abyście rozwijali swoje pasje i dążyli do wyznaczonych przez siebie celów. Na koniec pragnę życzyć Wam wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych, ponieważ to one zostaną z Wami na wiele lat.

Podsumowanie Roku 2018
Podsumowanie Roku 2018

 

 

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *