Bez kategorii

Przyjaciel

Czy postawiliście sobie pytanie kiedyś czym tak na prawdę jest przyjaźń? Kim jest dla Ciebie przyjaciółka/przyjaciel ? Albo jaka powinna być przyjaciółka/przyjaciel ?

Dla mnie przyjaciel to osoba, która nie pozwoli zrobić Ci głupich rzeczy. Jeżeli już pozwoli, to nie zostawi Cię samemu. To osoba która da Ci przez głowę jak zaczniesz rujnować sobie życie, a nie będzie Ci jeszcze w tym pomagać. Przyjaciel nie jest po to żeby tylko się z nim śmiać, ale także płakać. Jeśli masz prawdziwego przyjaciela to nie żałuj dla niego czasu. Przyjaciel to najbardziej odpowiedzialny zawód, który musi być w gotowości 24h na dobę.

Przyjaciel
Przyjaciel

Ja mam wspaniałych przyjaciół na których zawsze mogę liczyć, są ze mną zawsze kiedy ich potrzebuje, w dobry i złych chwilach i utożsamiają się ze mną tak samo jak ja z nimi.

Życzę wszystkim, aby w swoim życiu napotykali tylko uczciwych i szczerych ludzi i zawierali tylko prawdziwe przyjaźnie. Warto również pamiętać o słynnym przysłowiu “Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”.

Podsyłam Wam filmik, który dostałam od moich bliskich na moje 18 urodziny. Sprawili mi tym ogromną radość nie wspominając o łzach radości na sali kiedy to ujrzałam, zresztą do dziś oglądając to wzruszam się. To wspaniałe uczucie wiedząc, że otaczasz się ludźmi, którzy będą przy Tobie zawsze.

24 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *