Bez kategorii

Jak rozpoczęła się moja przygoda z robieniem paznokci

Dziś chciałabym Wam opowiedzieć o mojej przygodzie z samodzielną stylizacją paznokci, na czym pracowałam, kto mnie wspierał w tym, ale również chciałabym przedstawić Wam kolejne ciekawe miejsce gdzie panie będą mogły troszeczkę zaszaleć – serdecznie zapraszam do przeczytania wpisu!

 

Jeżeli ktoś ogląda mnie na bieżąco na Instagramie- @meryendelu lub czyta tutaj moje wpisy to orientuje się, że od jakiegoś czasu bawię się i stawiam swoje pierwsze kroki w stylizacji paznokci. Czasami wychodzi mi to lepiej czasami gorzej, ale na moje usprawiedliwienie pragnę powiedzieć, że jestem samoukiem. Nie odbyłam żadnego szkolenia, ani też nie oglądam żadnych filmików. Całą wiedzę, jaką mam posiadam z moich wizyt u stylistek paznokci, które wykonywały mi manicure. Obserwowałam zawsze uważanie cały ten proces i dzięki temu zdobyłam tę podstawową wiedzę.

Samodzielny manicure

Postanowiłam spróbować swoich sił w tym temacie, ponieważ cena paznokci zaczęła mnie przerażać. Obliczyłam sobie cenę podstawowego zestawu i postanowiłam zamówić sobie zestaw dla początkujących i rozpocząć tę zabawę.
Pamiętam mój pierwszy samodzielny manicure – wytrzymał aż jeden dzień 😀 Jednak byłam z siebie dumna i postanowiłam się nie zrażać. Wtedy z pomocą przyszła mi babcia, mama oraz ciocia. To właśnie one były moimi modelkami, na których mogłam ćwiczyć. Dzięki temu zebrałam doświadczenie, zauważyłam gdzie popełniam błędy i co muszę poprawić.

Na czym pracuje

Jestem samoukiem, a więc pracuje na różnych produktach. Jednak na samym początku rozpoczęłam od firmy Semilac. Postawiłam na tą firmę na tak zwane dzień dobry, ponieważ wiedziałam, że jest naprawdę dobra i produkty z tej firmy nie nawalają, a w 100% się sprawdzają. Z biegiem czasu spróbowałam firmy Indigo, Neonail, Chiodo i zawsze byłam zadowolona z tych firm. Jednak nie zamykałam się na inne firmy. Teraz w moim kuferku z lakierami można znaleźć wiele lakierów z różnych firm, ponieważ wychodzę z założenia, że nie ma, co się zamykać na jedną.

Współpraca z Cosmetics Zone

Dzięki temu, że aktywnie prowadzę swojego Instagrama oraz bloga miałam okazję współpracować z wieloma firmami, które zajmują się sprzedażą produktów do stylizacji paznokci. W ostatnim czasie nawiązałam współpracę z firmą Cosmetics Zone. Lakiery hybrydowe Cosmetics Zone cieszą się ogromnym powodzeniem. Lakiery długo utrzymują się na płytce, ale co najważniejsze są bardzo dobrze napigmentowane. Kolory są intensywne i wyraziste.

Jak rozpoczęła się moja przygoda z robieniem paznokci
Jak rozpoczęła się moja przygoda z robieniem paznokci

 

Od firmy otrzymałam osiem lakierów, top, bazę oraz dwa żele do przedłużania. Firma bardzo miło mnie zaskoczyła, ponieważ do paczuszki dołączyła ręczniczek z logo firmy, który bardzo mi się przydaje podczas robienia manicure.

Jak rozpoczęła się moja przygoda z robieniem paznokci
Jak rozpoczęła się moja przygoda z robieniem paznokci

Korzystając z tego, że mamy wiosnę i wszystko budzi się do życia, a neonowe kolory wrócą do gry, wykonując sobie nowe manicure postawiłam na kolor Neon Lime-N50 z firmy Cosmetics Zone. Idealnie się spisał żel- Intensive White, ponieważ dzięki niemu neon wyglądał powalająco na paznokciach i muszę zdecydowanie powiedzieć, że był efekt wow!

Jak rozpoczęła się moja przygoda z robieniem paznokci
Jak rozpoczęła się moja przygoda z robieniem paznokci

 

Butik Amara

W tym ciężkim okresie dla wszystkich staram się wspierać polskich przedsiębiorców i ich firmy. Bluzeczka, którą widzicie na zdjęciach pochodzi z butiku Amara. Jest to butik, który działa na terenie Łodzi. Mała ciekawostka- Łódź przede wszystkim słynie z fabryk włókienniczych 🙂

Butik ten wspiera polskich producentów i produkuje odzież dla kobiet. Bluzeczka jest wykonana z bardzo przyjemnego materiału, który jest dobrej jakości. Nie dzieje się z nią nic podczas prania, a jej nadruk idealnie komponuje się z moim zajęciem. Staram się przykuwać dużą uwagę do detali, więc ta bluzeczka jest taką idealną kropeczką nad i jeżeli chodzi o to dodatkowe zajęcie.

Jak rozpoczęła się moja współpraca z robieniem paznokci
Jak rozpoczęła się moja współpraca z robieniem paznokci

O tym butiku już niedługo pojawi się kilka słów więcej, ponieważ to nie koniec mojej przygody z nimi!

 

Jak widzicie dla chcącego nic trudnego! W łatwy sposób można zaoszczędzić swoje pieniążki, a przy okazji nauczyć się czegoś nowego. Należy pamiętać, że człowiek uczy się cale życie, a doświadczenie jest cenniejsze niż jakiś tytuł naukowy.

 

 

 

 

 

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *