Bez kategorii

See Bloggers Łódź

Matko cóż to był za weekend! Od piątku do poniedziałku wspólnie z moim narzeczonym udaliśmy się na pierwszy rzut oka mały trip, ale jakże intensywny i ciekawy! Wspólnie podbiliśmy Łódź, ponieważ tam odbywała się kolejna edycja See Bloggers.

Zanim dotarliśmy do Łodzi to postanowiliśmy wykorzystać już ten wyjazd na maxa i odwiedzić rodzinkę. Najpierw udaliśmy się do mojej najmłodszej chrześnicy a później do Artura babci. Po odwiedzinach Artur zabrał mnie na najlepsze lody, jakie jadłam! Na smażone lody w Zduńskiej Woli. Musicie mi wierzyć, że te lody to niebo w gębie!
Po dotarciu do Łodzi udaliśmy się na mecz Kolumbia- Ukraina i mimo, że od początku byłam za Kolumbią to pod koniec meczu stwierdziłam, że Kolumbia nie popisała się ani trochę. Był to ćwierćfinał Mistrzostw Świata do lat 20. Był to dla mnie mecz bardzo zabawny, jeżeli mam być szczera. Na co dzień nie interesuje się ani trochę piłką nożną, ale idąc na ten mecz myślałam, że dostarczy mi on trochę emocji. Niestety, myliłam się. Piłkarze Kolumbii totalnie mi nie pasowali do ćwierćfinału. Prezentowali dla mnie żenujący poziom. Zdobywali bardzo dużo żółtych kartek doprowadzając do tego, że od 80 minuty grali w osłabieniu, które było spowodowane czerwoną kartką. Natomiast gracze Ukrainy zdecydowanie w pozytywnym tego słowa znaczeniu mnie zszokowali. Uważam, że zasłużyli sobie na ten ćwierć finał i są godnymi rywalami.

See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź

Po meczu udaliśmy się na rejestrację a po niej do naszego mieszkanka i szybko pod prysznic, ponieważ po całym dniu w podróży czuliśmy się strasznie 😀 Wieczorkiem postanowiliśmy zrobić sobie długi spacer i zwiedziliśmy ulicę Piotrkowską. Nie byłabym sobą, gdybym nie powiedziała o jedzeniu haha 😀 Tego dnia postawiliśmy na pizzerie Biesiadowo. Tam zamówiliśmy pizzę Śmiszną. Dawno nie jadłam tak genialnej pizzy! Powiem Wam szczerze, że pewnego dnia obudzę się mając z 20 kg więcej naprawdę 😀 Za jedzenie zrobię wszystko i mój narzeczony wie, że kiedy jestem zła to wystarczy mi coś dać do jedzenia 😛 Idealnie opisuje mnie ten mem 😀

Zaczynamy See Bloggers

Pierwszy dzień konferencji był bardzo intensywny. Całe wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 10:00 gdzie to Anna Zając przywitała wszystkich i rozpoczęła całą konferencję.

W pierwszym dniu wzięłam udział w prelekcjach takich jak: Prawo autorskie dla influencerów. Prosto i na temat – prelekcję tą prowadził Wojciech Wawrzak. Następnie udałam się na wywiad z Anną Lewandowską która mówiła o zdrowym przepisie na motywację.

See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź

 

O godzinie 13:00 udałam się na prelekcje, która była poświęcona rozwojowi sensorycznemu dzieci. Prelekcja ta była od firmy Pampers i prowadziła ją Katarzyna Sempolska. Bardzo zaskoczył mnie ten wykład, ponieważ na jego końcu każda z uczestniczek otrzymywała prezent od firmy Pampers. Prezent składał się z misia szumisia, paczki pielucho-majtek od firmy Pampers a do tego bodziaki dla maluszka i koszulka dla mamuśki.

See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź

 

Na koniec dnia udałam się na wykład, który opowiadał o profesjonalnym influencerze vs odtwórcy chaosu.
Wieczorem po całym dniu prelekcji odbyło się dla uczestników konferencji After Party, podczas którego wystąpiła Natalia Kukulska. Uczestnicy mogli korzystać z baru oraz ze stoiska Somersby, które dbało o nasze dobre humory. Przed koncertem wystąpił zespół, który parodiował w zabawny sposób piosenki znanych wokalistów.

 

See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź

 

Drugi dzień konferencji rozpoczęliśmy od prelekcji na temat zwiększenia zaangażowania fanów w mediach. W tym dniu również wzięłam udział w prelekcji firmy pampers. Prelekcje tę prowadziła Edyta Litwiniuk i opowiadała o tym jak wrócić po porodzie do formy, aby cieszyć się zdrowiem i piękną sylwetką.

See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź

W tym dniu również udałam się na wykład do doktor Ani, która opowiadała o 10 błędach, które człowiek popełni, jako twórca a na koniec Piotrek Dybski z Matura To Bzdura opowiadał o tym jak, niestandardowy marketing działa w aplikacjach mobilnych.

Atrakcje podczas konferencji

W czasie przerwy między prelekcjami postanowiłam poddać się badaniu skóry. Badanie robiła firma Apis. Badanie to pozwoliło mi skontrolować stan mojej skóry. Jestem bardziej świadoma teraz tego, co jest w dobrej kondycji a co muszę poprawić. Co prawda ja nie przepadam za lekarzami, badaniami, ale muszę Wam powiedzieć, że to badanie jest genialne! Nie boli a uświadamia nas w temacie kondycji naszej skóry. Po samym badaniu i krótkiej rozmowie otrzymałam od firmy kilka kosmetyków, które mają za zadanie pomóc mi wykluczyć niedoskonałości i utrzymać moją skórę w dobrej kondycji.

See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź

Oprócz tego dostałam bardzo dużo kosmetyków. Kosmetyki te pochodzą od firmy Ingrid i firmy Tołpa. Wykonałam również przepiękny fartuszek na moją i Artura nową kuchnię 😀 Poza prezentami kosmetycznymi były również jedzeniowe 😀

See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź

 

See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź

 

Po zakończonej konferencji udaliśmy się do domu przywołaliśmy, nasz wygląd do porządku, odpoczęliśmy trochę i ponownie wybraliśmy się na ulicę Piotrkowską gdzie, spotkaliśmy się z Asią (kuzynką Artura). Z racji tego, że część rodziny Artura mieszka daleko to stopniowo poznaje jego członków rodziny. Tak też było z Asią, w niedziele spotkałyśmy się po raz pierwszy.

 

See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź

 

Podsumowując konferencję See Bloggers

Mam już kilka konferencji za sobą i mówiąc szczerze SeeBloggers aż takiego wrażenia wow na mnie nie zrobiło. Fakt było kilka rzeczy zdecydowanie na plus, ale też i kilka na minus. Przede wszystkim organizacja. Jestem świadoma tego, że 2500 uczestników to kolosalna liczba i wiąże się to automatycznie z długimi kolejkami, ale uważam, że można było to lepiej ogarnąć.

Same zapisy na warsztaty już sprawiły, że wspólnie z Arturem byliśmy zniesmaczeni, ponieważ zapisy ruszyły, ale siadał serwer i po prostu wywalał. W momencie, kiedy powracałeś do zapisu to już nie było miejsc na dany warsztat, który sobie upatrzyliśmy. Uważam, że przy takiej ilości uczestników limit miejsc na warsztat powinien być większy a nie tylko 30/50 miejsc.

Jednak mimo wszystko każda konferencja ma jakieś plusy i minusy, ale dla mnie ważne jest to, że na każdej konferencji mam okazję poznać nowych wartościowych ludzi i otrzymuje mega zastrzyk wiedzy. Dopiero, co wróciliśmy a ja już nie mogę się doczekać wyjazdu na kolejną konferencję 😀

Orka w Uniejowie

Była nauka, były spacery, było jedzonko i był czas na wymoczenie dupki w basenie. Mój Artur ani trochę nie przepada za tym, ale on kocha mnie bardzo i spędził ze mną aż całe 3 godziny na termach w Uniejowie. Myślę, że duża część z Was kojarzy to miejsce z Dzień Dobry TVN, ponieważ bardzo często w okresie wakacji program ten pokazuje to miejsce.

 

See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź

Tak jak wspomniałam spędziliśmy tam 3 godziny i muszę Wam powiedzieć, ze to w zupełności odpowiedni czas na pobyt tam. Zdążyliśmy w tym czasie zwiedzić wszystkie baseny, zjeżdżalnie, sauny, nawet udałam się na seans saunowy 😀 Jednak dłuższy pobyt na termach po prostu nie miałby sensu. Nie zrobiło to na nas aż takiego wow jak miało.

 

Tak oto spędziliśmy wspólnie czas od piątku do poniedziałku. Zdecydowanie potrzebne to nam było. Taki mały reset i wspólne naładowanie baterii na dalsze działania. Teraz odliczamy już dni do wrześniowych wakacji <3

 

See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź
See Bloggers Łódź

 

 

 

 

 

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *