Bez kategorii

Świece Candle Of Love

Święta Bożego Narodzenia to czas, który powinniśmy poświęcić naszym bliskim. To czas radości, miłości, ale również dobry moment na chwilę refleksji i może przebaczenia. Każdego roku z okazji świąt spędzamy mnóstwo czasu na zakupach i poszukiwaniach odpowiednich prezentów dla naszych bliskich, chcąc sprawić im radość podarkami. W galeriach handlowych, marketach święta widać już na całego, dlatego postanowiłam dziś przyjść do Was z propozycją prezentu.

Decydując się na prezent, często sięgamy po biżuterię, kosmetyki, vouchery, ubrania, ale również i po świece. Zauważyłam, że w ostatnim czasie stały się one bardzo popularne i na czasie.

Prawda jest taka, że w takiej świecy można zamknąć najpiękniejszy zapach. Czasami ten zapach może nam przypominać lub kojarzyć nam się z jakimiś wakacjami lub wyjątkową chwilą. Świece, niby takie niepozorne, swoim zapachem i migoczącym płomieniem potrafią stworzyć odpowiedni nastrój, który nas zrelaksuje i odpręży, ale również swoim zapachem pozwolą nam się przenieść, w naszej wyobraźni, w jakieś przyjemne miejsce.

 

Świece Candle Of Love
Świece Candle Of Love

 

Świece Candle Of Love

Osobiście jestem wielką fanką świec, olejków i wosków. Uwielbiam jesienne/zimowe wieczory spędzać przy zapalonych świecach i relaksować się przy ich zapachu.

Jakiś czas temu, przeglądając Instagram, natknęłam się na profil Candle Of Love. Jak przystało na fankę świec, oczywiście zakochałam się w nich, tylko je przeglądając. Po otrzymaniu paczuszki ta miłość tylko się pogłębiła. Świece pachną obłędnie, a po zapaleniu ten zapach staje się jeszcze bardziej intensywny i rozprzestrzenia się w danym pomieszczeniu w tempie ekspresowym.

Ich zapach i jego intensywność to zapewne zasługa naturalnych składników, z których są wykonane. Sam słoik nie jest ani trochę problematyczny, ponieważ po wypaleniu może nam posłużyć w innym celu. Świece palą się do 150 godzin. Palą się czysto, nie kopcą i nie dymią. Wosk w świecach nie jest toksyczny. Jest to wosk parafinowy. Ciekawostką jest to, że świece od Candle Of Love są zaprojektowane, sformułowane i przetestowane przez  Mike’a Kittredga III (syna Michaela Kittredga II – założyciela Yankee Candle).

 

Świece Candle Of Love
Świece Candle Of Love

 

Myślę, że jeżeli w gronie naszych bliskich jest osoba, która uwielbia świece i wieczorny relaks przy nich lub relaksującą kąpiel przy świetle świec, to taki prezent pod choinkę będzie strzałem w dziesiątkę! 🙂

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *