Bez kategorii

Toruń z góry – lot awionetką

Komu marzy się lot w towarzystwie wykwalifikowanego (może przystojnego :D) pilota na profesjonalnym sprzęcie? Lot małą, ale zwinną awionetką to naprawdę niezapomniane przeżycie. Masz lęk przed dużym kolosalnym samolotem? Myślę, że warto się przekonać i spróbować czegoś nowego. To nie tylko sposób na pozbycie się stresu, to również bardzo oryginalny sposób na wyciszenie się, ale przede wszystkim – możliwość podziwiania miasta z góry.

Lot awionetką – dla kogo?

To doskonały prezent np. na urodziny dla drugiej połówki. Taki prezent dostarczy niesamowitych wspomnień. To też świetny pomysł na prezent dla mamy, by spoglądając na świat z lotu ptaka mogła zapomnieć o codziennych kłopotach i zrelaksować się po ciężkim tygodniu harówki. To wreszcie oryginalna propozycja na prezent na jakieś okrągłe urodziny np. dla teścia czy teściowej, oczywiście pod warunkiem, jeśli tylko nie ma lęku wysokości i nie miała / miał jeszcze okazji lecieć samolotem, (bo wiadomo nikt teściowej, ani teściowi nie chce nadepnąć na odcisk i się narazić 😀 ).

 

Toruń z góry - lot awionetką
Toruń z góry – lot awionetką

 

Gdzie zakupić coś takiego?

Prezentmarzeń.pl oferuje zakup takiego voucheru. Myślę, że nie trzeba ich oficjalnie przedstawiać. To firma, którą możemy spotkać niemal w każdym centrum handlowym, a także zakupić taki voucher przez internet, co teraz, w dobie pandemii jest bardzo wygodnym i prostym rozwiązaniem. Ten oryginalny voucher to doskonała propozycja i okazja dla wszystkich, którzy chcą przeżyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego oraz potrzebują od czasu do czasu paru chwil dla siebie. Oczywiście prezentmarzeń.pl oferują nie tylko loty awionetkami, możemy znaleźć tam prezenty w postaci przejazdu sportowymi samochodami, przeżywanie ekstremalnych wrażeń, strzelnice czy vouchery do spa i na wykwintne kolacje.

 

Toruń z góry - lot awionetką
Toruń z góry – lot awionetką

 

Co zawiera voucher na lot awionetką?

Przede wszystkim niezapomniane widoki, olbrzymie emocje i dużą dawkę adrenaliny. Lot odbywa się w towarzystwie wykwalifikowanego pilota. Czas lotu jest uzależniony od wykupionego przez nas voucheru (może trwać 10/15 lub np. 20 minut). Bez problemu możemy zabrać na taki lot: aparat / telefon / kamerę lub jakiś inny sprzęt, żeby mieć możliwość uwiecznienia przelotu.

Z lotu awionetką ucieszą się tak naprawdę osoby w każdym wieku, które chciałyby przeżyć wielką przygodę, doświadczyć czegoś nowego i poczuć się tak, jakby naprawdę miały skrzydła.

 

Nasz lot

Lot u nas odbył się w minioną niedzielę (11.04.2021r.) w Aeroklubie Pomorskim w Toruniu i trwał 10 minut (w teorii, ponieważ w praktyce sam lot w chmurach trwał 12 minut) w ten czas nie jest wliczony start, przygotowanie maszyny i lądowanie. Wykupiony czas jest strikte przeznaczony na lot i podziwianie.

Miałam lecieć wspólnie z moim bratem jednak ze względu na to, że jestem w 6 miesiącu ciąży moje miejsce oddałam mamie. Wspólnie z moim bratem mogli doświadczyć czegoś nowego, a ich radość i emocje po odbytym locie były dla mnie czymś cudownym. Warto zaznaczyć, że moja mama przez większość życia nie była za takimi atrakcjami i raczej stroniła od mocnych wrażeń i adrenaliny, a tu nas wszystkich bardzo zaskoczyła odważnie przejmując moje miejsce 😀

Toruń z góry - lot awionetką
Toruń z góry – lot awionetką

 

Czekając na ziemi obstawialiśmy jej reakcję po wylądowaniu, celując raczej w ucałowanie lotniska i zarzekanie się, że więcej nie wznosi się w powietrze. Tymczasem oboje wyszli z awionetki z uśmiechami od ucha do ucha, pod korek naładowani pozytywnymi emocjami, a samego lotu nie mogli się nachwalić, zapowiadając, że nie był to ostatni ich ostatni. Już teraz zastanawiamy się nad zakupem kolejnego voucheru dla niej, w końcu lada moment dzień mamy, a kilka dni później jej imieniny. Może tym razem lot szybowcem, balonem, a może strzelnica? 😀

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *