Bez kategorii

Wielki pokaz

W czwartek 12.04.2018r. miałam okazję wziąć czynny udział w pokazie mody. Dzięki współpracy z Atelier Pani Agnieszki Rogozińskiej, które obchodziło swoje 10-lecie. Klimat podczas tego wydarzenia był wyborny. Już śpieszę z relacją 🙂

Początek współpracy

Moja współpraca z Panią Agnieszką narodziła się w prosty sposób. Mianowicie właścicielka Atelier napisała do mnie na Facebooku czy nie miałabym ochoty wziąć udziału w pokazie. Oczywiście zgodziłam się od razu, ponieważ dla mnie to kolejne doświadczenie i nowa przygoda 🙂 Później rozmawiałyśmy jeszcze telefonicznie i omawiałyśmy szczegóły, a następnie spotkałyśmy się w salonie Atelier gdzie poznałam panią krawcową, która miała przygotować dla mnie moją perełkę, czyli strój, w którym miałam wystąpić.

 

Przygotowanie do wielkiego show

Początek przygotowań zaczynał się w Atelier Pani Agnieszki w Dusznikach Wielkopolskich. Pierwszym etapem przygotowań była fryzura, gdzie trafiłam pod skrzydła zdolnej Natalii. Natalia wykonała mi piękne, zwiewne upięcie, które sprawiło, że moja fryzura wyglądała delikatnie, ale robiła wrażenie.

Wielki pokaz
Wielki pokaz

Kolejnym etapem był makijaż, który wykonała Pani Paulina. Pani Paulina podchodziła do każdej modelki indywidualnie. Zanim podjęła się makijażu wypytała każdą z nas czy mamy jakieś problemy z cerą lub skórą. Po szybkim wywiadzie robiła wszystko, aby pozbyć się naszych niedoskonałości oraz abyśmy czuły się jak najbardziej komfortowo. Na mojej twarzy wyczarowała piękny wieczorowy makijaż, który dodał mi pewności siebie i co ważniejsze czułam się w nim naprawdę wyjątkowo.

Następnym etapem była próba, na której ćwiczyłyśmy nasze wyjście. Wspólnie z Panią Moniką, która była naszym instruktorem oraz fotografem dopracowywałyśmy każdy szczegół. Pani Monika podczas tej próby dała nam wiele cennych wskazówek, które bez wątpienia przydadzą nam się na przyszłość.

 

Po próbie wszystkie udałyśmy się do zakładu i nałożyłyśmy na siebie nasze piękne suknie, które przygotowały dla nas Panie z Imperium Style. Wisienką na torcie była biżuteria, o którą zadbała Pani Izabela Grzeszczyk.Wszystkie bez wyjątku wyglądałyśmy jak księżniczki!

 

Czas na wielkie show

Pokaz składał się z dwóch wyjść. Pierwsze wyjście miały dziewczyny, które były poddane koloryzacji włosów. Drugi pokaz prezentował suknie wieczorowe, upięcia oraz makijaż wieczorowy. Ja wychodziłam właśnie w nim. Nad całością czuwały siostry Hybiak. Poza tym, że siostry prowadziły cały pokaz to umilały jeszcze gościom czas swoim śpiewem.

Po obu wybiegach przyszedł czas na tort i życzenia dla Pani Agnieszki oraz podziękowania, które padły z jej ust i były skierowane do najbliższych dla niej osób. Nie mogło zabraknąć oczywiście wspólnych zdjęć pamiątkowych z dziewczynami w naszych przepięknych strojach. Naturalnie nie zabrakło także prowizorycznego selfie 😛

 

Czy strach ma wielkie oczy?

Pokaz ten nie wywołał we mnie ani odrobiny stresu. Czułam się bardzo swobodnie. Czerpałam z niego dużo radości. Przy okazji wyciągnęłam wiele cennych wskazówek dla siebie. Poznałam wspaniałe dziewczyny a co najważniejsze – zyskałam kolejne cenne doświadczenie.

Zapraszam Was Kochani do obejrzenia efektów 🙂

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *