Bez kategorii

Wyjątkowe książki

Jaka jest Twoja mama? Ciepła, spokojna i gotująca najlepszy obiad na świecie czy może wybuchowa i wiecznie z głową w chmurach? A jaki jest Twój tato? Bardziej z niego złota rączka czy raczej nie lubi majsterkowania? A wiesz jak się poznali Twoi rodzice? Myślę, że wiele jest pytań, na które nie znamy jeszcze odpowiedzi, jeżeli chodzi o naszych rodziców. Dlatego my – ja i mój partner, doszliśmy do wniosku, że podarujemy naszej córce coś do poczytania o nas samych.

Jakiś czas temu obdarowaliśmy się nawzajem książkami: „Opowiedz mi o sobie mamo” oraz „Opowiedz mi o sobie tato”. W książce tej znajdują się przeróżne pytania dotyczące naszego dzieciństwa, okresu dojrzewania, dorosłości, naszych rodziców, rodziny, aż po pytania dotyczące maluszka, na przykład jak dowiedziałam się o ciąży, kiedy maluszek przyszedł na świat lub jaki był.

Wyjątkowe książki
Wyjątkowe książki

 

Dzięki temu nasza córka będzie miała jak na tacy podane odpowiedzi na pytania, które może będą ją nurtować a może i przypadkiem dowie się czegoś ciekawego o nas. My odpowiadając na te pytania, czasami czytamy swoje odpowiedzi nawzajem i sami nawet łapiemy się na tym, że nie wszystko o sobie wiedzieliśmy. Dodatkowo pisząc to mamy możliwość powspominania jak to było i przez to często opowiadamy sobie również jakieś zabawne historie z naszego dzieciństwa lub okresu dojrzewania. Więc jak widać to również przydało się nam 🙂

Wyjątkowe książki
Wyjątkowe książki

 

Taka książka to również idealny pomysł na prezent dla naszych rodziców. Dzięki takiej książce istnieje możliwość dowiedzenia się tego, czego jeszcze się nie wie o swoich rodzicach.

Mam nadzieję, że naszej córce się spodoba taki prezent i z chęcią przeczyta historię swojej mamy i taty.

Tyle ode mnie na dziś Kochani!

Buziaki! :*

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *