Szkoła wystartowała

„Idę do szkoły a ze mną przyjaciele…”. To fragment piosenki, której nauczyłam się na samym początku mojej drogi edukacyjnej. Utkwiła mi na tyle w pamięci, że podczas każdego rozpoczęcia roku sobie o niej przypominam.

Szkoła wystartowała

Witam Was kochani w tym nowym roku szkolnym. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie ten rok jest bardzo ważny. Przede mną matura oraz egzamin zawodowy. Nie są to łatwe egzaminy. Wymagają dużego wkładu własnego, ogromnej motywacji i chęci. Z doświadczenia jednak każdy wie, że po jakimś czasie zaczynamy się wypalać i motywacja oraz chęci gdzieś nas zostawiają. Dlatego mam trochę obaw, co do tego roku, ale ufam, że wszystko pójdzie według mojego planu!

Ja na ten nowy rok szkolny pragnę Wam kochani życzyć abyście tych chęci i motywacji mieli wystarczająco dużo. Żebyście każdego dnia stawiali sobie coraz to nowsze cele i dążyli do nich.

Szkoła wystartowała
Szkoła wystartowała

Nowy rok nowa ja?

Czy tylko mi to stwierdzenie kojarzy się z okresem noworocznym? Wtedy każdy stawia sobie jakieś cele, postanowienia i całą masę innych rzeczy. Ja zdecydowałam się zrobić ciut inaczej i nie czekać do końca roku kalendarzowego.

Z początkiem nowego roku szkolnego wzięłam się za siebie. Zaczęłam zdrowiej jeść, sumiennie ćwiczyć i codziennie po kilka minut robię sobie jakieś zadanka maturalne lub czytam vademeca, które oczywiście starannie dobrałam do przedmiotów, które zdaję na maturze.

Szkoła wystartowała
Szkoła wystartowała

Zmiana bierze się stąd, że rok ten zapowiada się bardzo intensywnie, ale ja nie mogę zapomnieć o sobie, swoich celach, postanowieniach, i swoim zdrowiu.

Wy również kochani dbajcie o siebie i do boju dzikie koty!

 

Piszcie w komentarzach jak Wasze nastawienie na nowy rok 🙂

 

 

 

10 thoughts on “Szkoła wystartowała

  1. Dokładnie po wakacjach jakoś wraz z początkiem szkoły pojawia się więcej energii do działania. I tak jak wspomniałyście jest to idealna pora na zmiany. Genialnie Marta wyglądasz, pozdrawiam 😉

  2. Ja rozpoczęłam rok szkolny wcześniej, bo w środku sierpnia. Przez wyjazdy do Polski jestem nieźle w tyle z materiałem, muszę się jakoś ogarnąć, bo inaczej będzie tylko gorzej. Mam jednak nadzieję, że niedługo uda mi się opanować tajniki organizacji, dzięki czemu będzie mi łatwiej. Dziękuje za życzenia, mam nadzieję, iż jakoś znajdą zastosowanie 😀
    Pozdrawiam,
    Kasia z bloga CZARNO NA KREATYWNYM

  3. Matura i egzamin zawodowy jest do przejścia – wiem, bo w tym roku zdawałam te dwie rzeczy. Powodzenia! Dasz radę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *