Jak zarabiać na kupowaniu w internecie?

Dbanie o domowy budżet to wbrew pozorom niezwykle trudne zajęcie. Często okazuje się, że łatwiej jest nam poświęcić cenny czas na zarobienie dodatkowych pieniędzy, niż po prostu zrezygnować z niepotrzebnych zakupów lub poszukać oszczędności, aby zostało na ważniejsze, bardziej priorytetowe wydatki, czy realizację długoterminowego celu. Jak temu zapobiec? Wystarczy zmienić podejście, a pieniądze same pojawią się na koncie bez dorabiania nadgodzin, czy rezygnowania z części zakupów. Jak to możliwe? O tym w dzisiejszym artykule!

Klucz do oszczędzania w internecie

To, o czym musimy sobie powiedzieć na samym wstępie dzisiejszego artykułu to pułapki, jakie czyhają na nasz portfel na zakupach. Chodzi tu o takie promocje, które wabiąc nas atrakcyjnymi zniżkami tak naprawdę zmuszają nas do większych zakupów. O czym mowa? Jednym z idealnych przykładów są tzw. wielosztuki lub promocja typu ‘trzeci produkt za grosz’ czy ‘kup produkt a drugi otrzymasz 50% taniej’. Tego typu zagrywki marketingowe to piekielnie skuteczna metoda na wyciągnięcie klienta ze strefy niezdecydowania wprost pod sklepową kasę, bo któż się nie skusi na 3 t-shirty, kiedy ten trzeci jest gratis lub za 1 grosz? To, czego niestety nie zauważamy, to fakt, że aby dostać ten darmowy ciuch, czy cokolwiek innego decydujemy się na zakup dwóch produktów w pełnej cenie. To sprawia, że w rzeczywistości wydajemy więcej, niż zakładaliśmy wchodząc do sklepu. Chcąc kupić sobie koszulkę, kupujemy dwie, chcąc kupić książkę, kupujemy dwie itd. itd.

Klucz do oszczędzania leży więc w wyrobieniu sobie świadomości konsumenckiej i zrozumieniu jak działają tego typu zagrania, by wykorzystać je na swoją korzyść. Dzięki temu kupimy dokładnie to, po co przyszliśmy, nie tracąc dwukrotnie większej ilości pieniędzy na coś, czego tak naprawdę nie planowaliśmy i nie potrzebujemy.

Zyskuj pieniądze kupując mądrze

No dobrze, wiemy już czego się wystrzegać będąc na zakupach, ale co z działaniami, które warto podejmować, by zmaksymalizować swoje zyski? Przede wszystkim warto korzystać z takich platform jak Tipli.pl. Czym jest Tipli? Jest to portal oferujący bazę zniżek, kodów i promocji do ponad 450 sklepów. Co ważniejsze, wszystkie te sklepy biorą udział w akcji cashback, dzięki której część pieniędzy wydanych na zakupy w ich obrębie trafia bezpośrednio z powrotem na Twoje konto! W ten sposób kupując tak, jak zawsze będziesz w stanie bez rezygnowania z czegokolwiek odłożyć część pieniędzy, które można będzie spożytkować na coś innego. Warto podkreślić to, że nie dość iż część wydanych pieniędzy wróci na konto ot tak, to jeszcze kupujesz wybrane produkty po specjalnych, niższych cenach wykorzystując kupony rabatowe z Tipli. Tak zrobione zakupy to gwarancja zmaksymalizowania oszczędności i w efekcie dodatkowych pieniędzy, których uzbierać się może naprawdę dużo – wystarczy kupować z głową. Jak widzisz kupowanie na Allegro czy w innych sklepach internetowych to nie tylko szybkość i wygoda, ale dzięki Tipli również oszczędność! Połącz przyjemność z jeszcze większym komfortem!

 

 

 

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski 

8 thoughts on “Jak zarabiać na kupowaniu w internecie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *